MILIONÁŘ KTERÝ ČELÍ PODEZŘENÍ ZE ZNÁSILNĚNÍ „JEN JSEM DO NÍ UPADL!“ ROZSUDEK SOUDU NEPOCHOPÍTE!

MILIONÁŘ KTERÝ ČELÍ PODEZŘENÍ ZE ZNÁSILNĚNÍ „JEN JSEM DO NÍ UPADL!“ ROZSUDEK SOUDU NEPOCHOPÍTE! Developer ze Saudské Arábie Ehsan Abdulaziz (

DĚSIVÉ VIDEO: Takhle najížděl náklaďák do lidí v průvodu! Drsné záběry přestřelky i utíkajících Francouzů…
Misha to natřel svým nepřátelům! S klukama vyrazil do skateparku a předvedl triky na koloběžce
VIDEO: Obří Mexičanka vážila neuvěřitelných 130 kg. Po rozříznutí nikdo nevěřil svým očím….

MILIONÁŘ KTERÝ ČELÍ PODEZŘENÍ ZE ZNÁSILNĚNÍ „JEN JSEM DO NÍ UPADL!“ ROZSUDEK SOUDU NEPOCHOPÍTE!

Developer ze Saudské Arábie Ehsan Abdulaziz (46) je obviněn ze znásilnění dívky, která byla v té době pod vlivem alkoholu a přespávala v jeho Londýnském bytě. Teenagerka uvedla, že po probuzení, byl milionář na ní a znásiňoval jí.

 

Obžalovaný přišel se svojí verzí příběhu, která vás dostane smíchy do kolen. Podnikatel tvrdí. že byl s dvouma dívkama na divoké party vv Londýně a po té jim nabídl, že u nich můžou přespat. Do této chvíle to je ještě v pořádku.

Potom uvedl, že se jednou z dívek vyspal. Druhé dívce, tkerá v spala na gauči chtěl nabídnout triko na spaní, či zaplatit taxík domů. Proto přešel za ní ke gauči, kde spala. Slečna ho ale začala svádět a strčila si jeho ruku do rozkroku. Následně ztratil rovováhu a na dívku upadnul. Naneštěstí v tu chvíli mu měl vystrčený penis z trenek, a tak podle právníka podnikatele se dostala jeho DNA do rozkroku mladé angličanky.

Kdo tohle dělá, že si si při probuzení návštěvy vystrčí penis z trenek?

Celé jeho vysvětlení nedává smysl, proč by ho teenagerka svádělaa a pak ho obviňila ze znásilnění, ale tohle muselo soudci dojít.

A co rozsudek? 46 letý muž do vězení nepůjde a zbavils e všech obvinění.
Na čí stranu se přikláníte?

loading...

COMMENTS